навколо кав ярні

Перші кав ярні в ісламському світі, qahveh khaneh (перс. кав’ярня), з’явилися в Дамаску. Ці кав’ярні Footrest також з’явилися в Столиці на Аравійському півострові в 15 столітті, після чого вплинули на фінансування Стамбула імперією Footrest у 16 ​​столітті. Кав’ярні стали відомими місцями проведення конференцій, де люди збиралися, щоб випити каву, вести дискусії, брати участь у домашній грі, як-от шахи чи нарди, слухати казки та пісні, а також обговорювати національну політику та інформацію. Згодом їх назвали «інститутами знань» за тип клієнтів, яких вони залучали, а також за їх чесне обговорення та повну безкоштовність.

Індивіди беруть участь у дискусії, оскільки відомо, що інформація фактично взаємодіє, а також, коли ті, хто думає про національну політику, критикують федеральну владу за кожну гнучкість, а також не боячись, тому що федеральна влада не дотримується того, що говорять індивіди. . Невинні відеоігри. схожі на шашки, класики, а також шахи, фактично беруть участь. Крім того, молла, дервіші, а також поети отримують трансформації, повідомляючи казки у віршах або навіть у прозі.

саме тому це насправді дуже чудова кав ярня

 

1. Lose Coffeehouse – Стокгольм, Швеція

Відома фабрика по обсмажуванню натуральних продуктів, а також кав’ярня, Lose Coffee насправді є провідною спеціалізованою кав’ярнею Швеції. Пишаючись власним смаком, стійкістю, а також чудовим часом, Lose Coffee зосереджується на створенні блискучого смаку. Їхня квасоля фактично надходить із самотніх початкових ранчо, а також з кооперативів у особливих починаннях, насамперед у Болівії, Коста-Ріці, Сальвадорі, Кенії та Ефіопії. Кав’ярня розташована в районі Södermalm, а також є ідеальним місцем для ранкової трапези в будні або навіть бранчу у вихідні. Зверніться до свого бариста, щоб дізнатися про його пропозицію кави, оскільки він зможе змішати одну страву відповідно до ваших уподобань. Тут є чудовий вибір сендвічів, тістечок і хліба, а також легко запропонувати веганські страви та страви без лактози кав.

2. Rocket Bean Roastery – Рига, Латвія

У 2013 році група, відповідальна за Rocket Bean Roastery, постачалася разом із неякісною кавою, розробляючи оновлену каву для тих, хто шукає чудову каву в Ризі. Вони реконструювали застаріле підприємство з виробництва шкарпеток на вулиці Мієра, встановили пристрій для смаження Loring Wise Roast Kestrel35, а також почали пропонувати каву одного походження, а також суміші для кави та фільтрів. Смажниця розташована в красивому комерційному районі в одному з найкрутіших районів у цьому районі. L-подібна деревина відповідає функціям великої площі для різних функціональних станцій; один 3-й порт для приготування фільтрованої кави, ще один для демонстрації хліба, а також тортів, а також 3-й порт для кавоварки. У відділі Miera iela також пропонуються страви, гідні миттєвого приготування, для ранкової трапези, обіду та вечері кав.

3. Завод Gulliver – Брюгге, Бельгія

Завод Gulliver є ідеальним місцем для відпочинку після кількох годин знайомства з кавою та трав’яним чаєм у центрі міста Брюгге. Їх окремі початкові сорти кави насправді готуються за допомогою французького напою, а також пропонуються разом із чарівним таймером для яєць, щоб ви могли зрозуміти, коли ваша кава готується до наливання та занурення. Якщо у вас є можливість як відпочити, так і насолодитися затишним диваном, а також вестибюлем, виберіть заголовок із книжкової полиці, виберіть шматочок власноруч виготовленого торта та створіть власний комфорт кав.