про приготування їжі

Хоча численні страви можна споживати сирими, багато також проходять певну підготовчу роботу з урахуванням факторів безпеки, смакових якостей, структури чи навіть смаку. У найпростішому ступені це може включати очищення, скорочення, нарізку або навіть включення різних інших страв або навіть компонентів, таких як ароматизатори. Це також може включати змішування, домашнє нагрівання або навіть охолодження, приготування їжі під стресом, ферментацію або навіть змішування разом з різними іншими стравами. У будинку більшість приготування їжі відбувається на кухні. Деякі підготовчі роботи фактично виконуються для покращення переваг або навіть візуальної привабливості; різні інші підготовчі роботи можуть допомогти захистити їжу; інші можуть бути насправді пов’язані з соціальною ідентифікацією. Страва насправді складається з страв, які фактично готові до вживання в певному місці та в певному місці.

саме те, що потрібно їсти

1. Чоппіно

Рішення Сан-Франциско до французького буйабесу, чиоппіно їжа (чо-горох-ні) насправді є рибним рагу разом з італійським стилем. Насправді це трапеза в Сполучених Штатах, тому що 1800-ті роки минулого століття, коли португальські та італійські рибалки, які обробляли район Північного узбережжя міського району, принесли свої тушковані страви на борту назад до майно, а також місцеві заклади харчування виявили це. Приготований на томатній основі разом із червоним білим келихом червоного або білого вина, а також ароматизаторами, а також нарізаною рибою (незалежно від того, що було в достатку, але часто крабів), cioppino, швидше за все, має власну етикетку, отриману від традиційного рибного рагу. Італійська область Лігурія, звідки походять численні рибалки віку Gold Hurry.

2. Тонна грошового печива

Кулінарні сноби вважають за краще з’являтися своїми паличками святішими, ніж ти, під час обідів ABC (мандарин, що народився в Америці), але ми, безумовно, не боїмося відстоювати повагу таких улюбленців Північних Сполучених Штатів, як птиця Basic Tso, монгольська яловичина, яловичина брокколі , лимонне м’ясо птиці, смажені у фритюрі весняні булочки з ядерним апельсиновим соусом, який підходить до кисло-солодкого. Проте наша команда вітає чудову тонну грошового печива як основну ознаку всієї фантастичної мандарини американського походження Сендвіч з арахісовим маслом Дуже початкова пропозиція для клієнтів у санаторії доктора Джона Харві Келлога в Файт-Крік, штат Мічиган, була перевершена, коли хімік Джозеф Роузфілд включив гідрогенізовану мастило, а також назвав його розповсюдженим Скіппі.

3. Абсолютно нові енчілади мексиканського рівня

Насправді це були доколумбові майя, які створювали коржі, а також, очевидно, ацтеки почали загортати їх усіма дрібними м’ясом і рибою. Насправді вам потрібно просто відвідати будь-яку мексиканську або навіть тексо-мексиканську місцевість, щоб побачити, що саме готували ці стародавні, коли хтось занурював коржі «en chile» (таким чином, етикетка).

4. S’mores

Клейкий, плавний, затишний, а також чудовий їжа – абсолютно ніщо не стимулює домашній відпочинок, а також безтурботний кемпінг на свіжому повітрі під знаменитостями, скоріше, як-от ця традиційна їжа Сполучених Штатів. Ніхто не зрозумів, чи вони спочатку ласували смаженим зефіром, а також хлюстили їх між печивом Ґрема разом із адвокатами смачного шоколаду, але насправді жінки-скаути були першими, хто отримав блюдо в 1927 році «Трампінг як». а також «Відстеження разом із жінками-скаутами», змінивши численні стандартні багаття прямо на необхідний досвід. Вшановуйте солодко 10 серпня: настав загальнонаціональний час. Отримайте загострені палички зефіру.

5. Рулетики з омарами

Приготовані на пару або навіть приготовані на пару життєво – деякі наполегливо закликають до жорстокості домашніх тварин – омари фактично вказують на фантастичну подію на Даун-Східні. А також, мабуть, немає місця в порівнянні з штатом Мен, де представлено 80% кігтистих тварин, а також там, де халупи для омарів, а також випічки омарів насправді є кулінарними організаціями. Розморожене вершкове масло на рульці, кігті або навіть м’ясі на задній частині – нашій команді подобається це легко. Однак ідеальним супроводом до солоного океанського неба в Vacationland насправді стане рол з лобстером. Шматочки чудового м’яса лобстера, м’яко заправлені майонезом або навіть лимоном, або навіть кожен, згорнувши в теплу собачу булочку, змащену маслом, виходять дуже приємні страви для рук.